geo-serwis

Kompleksowe usługi
geodezyjne
i kartograficzne

Pełny zakres usług dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji
na terenie województwa łódzkiego, aglomeracji śląskiej
oraz ciekawe projekty na terenie całego kraju.

Paweł Piekielnik@p.piekielnik
Read More
Zajmuję się budową domów. Miałem styczność z wieloma geodetami, którzy często przyjeżdżali spóźnieni na budowę, odbębnili swoje i nara.Ostatnio natomiast miałem przyjemność współpracować z Geo-Serwisem, który jak najbardziej mogę polecić! Na budowie pojawili się o umówionym czasie i mega profesjonalnym podejściem do pracy. Polecam !!
Piotr Smuga@p.smuga
Read More
Super firma, super geodetka, wszystko szybko sprawnie i bez problemów 🙂 polecam w 100%
Łukasz Robak@l.robak
Read More
Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm w każdym detalu. Pozdrawiam 💪
Łukasz Dębski
Łukasz Dębski@l.debski
Read More
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Geo-Serwis.Każdy co planuje inwestycję budowy domu lub podział działki powinien skorzystać z usług Pani Elżbiety. Polecam
ewa gierczyna
ewa gierczyna@e.gierczyna
Read More
Firma Geo-Serwis świadczy usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Prace są realizowane terminowo i rzetelnie. Polecam współpracę z GEO-SERWIS.
Magdalena Zglińska
Magdalena Zglińska@m.zglinska
Read More
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, konkurencyjne ceny. Dziękujemy i do usłyszenia!
Rafał Wągrowski
Rafał Wągrowski@r.wagrowski
Read More
Mapa pod dom przygotowana ekspresowo, tyczenie również poszło gładko. Wiem kto wykona inwentaryzację powykonawczą 😉 Serdecznie polecam!
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Anna Stelmasiak
Anna Stelmasiak@a.stelmasiak
Read More
Polecam. Świetny kontakt, szybkie wykonanie, przystępna cena.
Przemek Rz
Przemek Rz@rz.przemek
Read More
Pełen profesjonalizm sprawa załatwiona w 100% jak należy polecam wszystkim.
Michał ŻACZEK
Michał ŻACZEK@m.zaczek
Read More
Mimo młodego wieku wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.
Barbara Kwiatkowska
Barbara Kwiatkowska@b.kwiatkowska
Read More
Bardzo dobry geodeta, konkretna,uczciwa, polecam.
Piotrek Kubik
Piotrek Kubik@p.kubik
Read More
Szybko, profesjonalnie, świetny, kontakt, jak najbardziej polecam !
Kamil Nagrodzki
Kamil Nagrodzki@k.nagrodzki
Read More
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Polecam
Nina Top
Nina Top@n.top
Read More
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Cena
Katarzyna Stelmasiak
Katarzyna Stelmasiak@k.stelmasiak
Read More
Gorąco polecam Panią Elżbietę. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, dobra cena.
Jacek W.
Jacek W.@w.jacek
Read More
Szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie. Polecam
Michał T.
Michał T.@michal
Read More
Szybko i profesjonalnie, cena bardzo rozsądna. Kontakt z Panią Inżynier na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.
Kamil K.
Kamil K.@kamil.k
Read More
Kapitalna współpraca, polecam bardzo szczerze Geo Serwis usługi geodezyjne. Do tej pory byłem przeswiadczony, ze proces zwiazany z usługami geodezyjnymi wymaga długiej drogi i niezliczonych problemów. Krotko mówiąc musiałem się o wszystko prosić. Odkąd współpracuje z Geo Serwis mam pełny komfort, punktualność oraz fachowość!
Rafał C.
Rafał C.@rafal.c
Read More
Szczerze polecam. Błyskawiczna realizacja zlecenia i pełen profesjonalizm
Previous
Next
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor est.

Call Now Button